fbpx

  Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  z angielskiego

  Specyfika egzaminu ósmoklasisty z angielskiego sprawia, że nawet uczniowie doskonale radzący sobie na co dzień z językiem obcym miewają problemy w obliczu tak stresującego wydarzenia, jakim jest egzamin. Aby tego uniknąć i możliwie jak najlepiej zdać egzamin ósmoklasisty z angielskiego, warto odpowiednio przygotować się do egzaminu. Żeby zdać egzamin z dobrym wynikiem, warto wybrać profesjonalny kurs w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY.

   

  Cennik
  Kurs Miesiąc Szczegóły Cena kursu j. angielski

  DLA ÓSMOKLASISTY

  pakiet 8h

  1h=55 min.

  dowolne terminy zajęć

  105 zł / h

  CO DOSTAJESZ:
  • zajęcia online - nie tracisz czasu na dojazdy
  • 1h = 55 minut
  • 100% uwagi lektora
  • materiały dostosowane do Twoich potrzeb
  • elastyczność umawiania na zajęcia (w godzinach 8:00-21:00)
  • możliwość odwołania zajęć na 5 godzin przed ich rozpoczęciem
  • wykupowanie zajęć pakietami, brak ukrytych kosztów

  Jeśli zależy Ci na ty, aby zdać maturę z języka angielskiego celująco, nie zwlekaj i zapisz się już dziś - zadzwoń 793-600-610!

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego — czym wyróżniają się zajęcia przygotowujące w 3WAY?

   W 3WAY doskonale wiemy, że warto dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego. Dlatego oferujemy specjalnie opracowane kursy, które pomagają osiągnąć cel egzaminacyjny, utrwalić posiadaną wiedzę i jeszcze lepiej niż w szkole zrozumieć, jak wygląda egzamin, z czego się składa i jak zdać egzamin z dobrym wynikiem.

   Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego w 3WAY prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni lektorzy oraz nauczyciele. To dopasowanie nauki do poziomu znajomości języka angielskiego i konwersacyjny charakter zajęć, co pozwala osłuchać się z językiem i jeszcze lepiej przygotować do rozumienia ważnych słówek i uporządkowania posiadanych umiejętności.

   Zajęcia i korepetycje przygotowujące do egzaminu 8 klas — dla kogo?

   Systematyczna nauka angielskiego, regularne powtórki i profesjonalne przygotowanie do egzaminu to doskonała propozycja dla wszystkich uczniów, którzy w niedługim czasie będą brać udział w tego typu sprawdzeniu wiedzy.

   Kurs angielskiego dla ósmoklasisty uwzględnia zarówno wszelkie aspekty związane z wymaganiami egzaminacyjnymi, jak i przygotowanie techniczne do sprawdzianu w postaci radzenia sobie ze stresem czy kolejnością rozwiązywania zadań i zwróceniem uwagi na kluczowe kwestie przy rozumieniu ze słuchu.

   Przygotowanie merytoryczne w 3WAY – co zawiera kurs przygotowujący?

   Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w 3WAY to uwzględnienie wszelkich istotnych aspektów, takich jak gramatyka i słownictwo, rozumienie tekstu w języku angielskim, słuchanie angielskiego, przygotowanie do części pisemnej czy wskazówki dotyczące systematycznej pracy i powtarzania materiału.

   Podczas kursu przygotowawczego odbywa się również rozwiązywanie arkuszy egzaminacyjnych z angielskiego, powtarzanie słownictwa angielskiego oraz rozwiązywanie zadań otwartych i zamkniętych z angielskiego w oparciu m.in. o arkusze z poprzednich lat.

   Kurs dla ósmoklasisty z angielskiego — dlaczego warto?

   Analiza arkuszy egzaminacyjnych z języka angielskiego, nauka do egzaminu ósmoklasisty i kwestie związane z tym, jak się do niego przygotować to jedynie część aspektów, którymi wyróżniają się specjalne, cenione kursy w 3WAY. Pozytywne opinie o kursie, możliwość zajęć online, jak i indywidualne dopasowanie strategii nauki języka angielskiego to jednocześnie mniej stresujące podejście do egzaminu i osiągnięcie doskonałych wyników.

   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów 3WAY. Postaw na sprawdzonego korepetytora z angielskiego, skuteczne metody nauki języka angielskiego i zadbaj o odpowiedni poziom umiejętności językowych dziecka podczas egzaminu ósmoklasisty.

   Nasze inne kursy: