fbpx

  Kursy wakacyjne z angielskiego
  dla dorosłych

  Znajomość języka angielskiego jest dziś niezwykle ważna nie tylko w sferze zawodowej i podnoszenia swoich kwalifikacji, ale również w życiu prywatnym. Praktyczne umiejętności językowe angielskiego przydają się w kontaktach ze znajomymi, ale też podczas wielu zagranicznych podróży. Osobiste umiejętności komunikacyjne w języku angielskim warto poprawić, decydując się na kursy wakacyjne dla dorosłych. Zajęcia indywidualne angielskiego, jak i spotkania grupowe dostępne są w ofercie Dynamicznego Centrum Językowego 3WAY w Toruniu.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Cennik

  Ceny kursów na wakacje 2024

  Kurs Miesiąc Szczegóły Cena kursu j. angielski

  KOMFORTOWY

  grupa 5 osób

  1 lub 2 m-ce

  1h=50 min.

  1 x 2 h w tygodniu

  35 zł/h

   

  Wakacyjne kursy językowe to doskonały sposób na ciągłość w nauce oraz dalszy rozwój znajomości języka obcego. Nie trać kontaktu z językiem i skorzystaj z naszej oferty wakacyjnej!

  CO DOSTAJESZ:
  • 90% zajęć to mówienie
  • każde zajęcia prowadzi lektor
  • wielu prowadzących zajęcia lektorów - różne akcenty
  • wygodna lokalizacja niedaleko centrum z własnym parkingiem
  • 1h = 50 minut, nie 40 minut jak przy metodzie tradycyjnej
  • małe grupy
  • miesięczna opłata za kurs, brak ukrytych kosztów
  • najnowsza metoda konwersacji, większa skuteczność
  • bezpłatna lekcja pokazowa
  • promocje dla kursantów
  • brak zadań domowych
  • spotkania przy kawie z lektorami
  • przejrzyste podręczniki

  Nasi słuchacze to osoby w każdym wieku i na każdym poziomie językowym. Posiadamy również ofertę kursów grupowych z języka angielskiego dla dzieci.

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Nauka języka angielskiego w 3WAY – czym się wyróżnia?

   Szkoła języków obcych 3WAY to miejsce, w którym możliwe jest szybkie i skuteczne zdobycie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, a także zrozumienie zagadnień gramatycznych angielskiego. Konwersacyjny kurs angielski i forma zajęć polegająca na prowadzeniu nauki w języku obcym pozwala od samego początku osłuchać się z angielskim, co skutkuje znacznie szybszą nauką i wprawieniem się w praktyczne rozmawianie w języku obcym.

   Intensywne kursy wakacyjne angielskiego dla dorosłych, jak i inne zajęcia dostępne w ofercie prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych lektorów. To również nauczyciele, którzy opierają się na nowoczesnych metodach nauczania języka i skutecznych materiałach dydaktycznych.

   Indywidualne kursy języka angielskiego, jak i zajęcia grupowe dopasowywane są do możliwości i umiejętności odbiorców. Kursy wakacyjne dla dorosłych przebiegają w przyjaznej atmosferze i pozwalają na odświeżenie znajomości języka angielskiego, jak i naukę angielskiego od podstaw.

   Intensywny kurs języka angielskiego dla dorosłych — dla kogo to dobry wybór?

   Indywidualne kursy wakacyjne angielskiego dla dorosłych będą odpowiednim wyborem zarówno dla osób aktywnych zawodowo, jak i starszych, którzy chcą poszerzać zakres swojej wiedzy i umiejętności. To odpowiednia propozycja dla tych, których poziom zaawansowania języka angielskiego jest niski, jak i osób, które w okresie wakacyjnym chcą znacznie rozszerzyć już posiadane kompetencje.

   Angielski indywidualny kurs w 3WAY będzie też znakomitym prezentem, a także formą spędzenia wolnego czasu, która jednocześnie spowoduje doskonały sposób na zwiększenie swojej wiedzy. Czas trwania kursu angielskiego, jak i pora może być dobrana indywidualnie. W 3WAY oferujemy zarówno kurs poranny angielskiego, jak i naukę online, a także zajęcia organizowane wieczorami.

   Dlaczego warto wybrać intensywny kurs j. angielskiego w 3WAY?

   Kurs konwersacyjny angielski dla dorosłych zrealizowany w wakacje to doskonała inwestycja w swoje umiejętności i pewny rozwój języka angielskiego, który z pewnością przyda się tak w pracy, jak i w życiu prywatnym. Na uwagę zasługuje też cena kursu angielskiego w 3WAY, która w okresie wakacyjnym jest korzystna w stosunku do formy, jakości i efektów kształcenia.

   Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą kursów wakacyjnych dla dorosłych. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dopasujemy opcję najlepszą dla każdego Kursanta.

   Nasze inne kursy: