fbpx

  Kursy maturalne
  z angielskiego

  Przygotowania do matury z angielskiego są ważne i powinny być odpowiednio zaplanowane. O słownictwo maturalne, gramatykę, jak i inne obszary wiedzy podczas egzaminu maturalnego warto dbać nie tylko przed samą maturą, ale na wiele miesięcy wcześniej. Aby usystematyzować wiedzę, zrozumieć trudne zagadnienia gramatyczne i odpowiednio przygotować się zarówno do matury ustnej, angielskiego rozszerzonego, jak i egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym, warto postawić na dobry kurs maturalny. Właściwie przygotowane zajęcia dostępne są w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY.

   

  Cennik
  Kurs Miesiąc Szczegóły Cena kursu j. angielski

  MATURALNY

  pakiet 8h

  1h=55 min.

  dowolne terminy zajęć

  105 zł / h

   

   

  CO DOSTAJESZ:
  • zajęcia online - nie tracisz czasu na dojazdy
  • 1h = 55 minut
  • 100% uwagi lektora
  • materiały dostosowane do Twoich potrzeb
  • elastyczność umawiania na zajęcia (w godzinach 8:00-21:00)
  • możliwość odwołania zajęć na 5 godzin przed ich rozpoczęciem
  • wykupowanie zajęć pakietami, brak ukrytych kosztów

  Jeśli zależy Ci na ty, aby zdać maturę z języka angielskiego celująco, nie zwlekaj i zapisz się już dziś - zadzwoń 793-600-610!

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Kurs angielskiego w ramach przygotowania do matury — co nas wyróżnia?

   3WAY to nowoczesna szkoła języka angielskiego, w której każdy Kursant ma dostęp do wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów języka angielskiego. Każdy plan kursu w naszej placówce wyróżnia się innowacyjnym podejściem do nauki, zastosowaniem nowoczesnych i skutecznych metod oraz udostępnieniem sprawdzonych pomocy naukowych.

   Doskonale wiemy, że matura z angielskiego to ogromne wyzwanie. Dlatego oferujemy specjalnie opracowane lekcje maturalne, które pomogą w przygotowaniach do podstawowej matury z języka angielskiego, matury rozszerzonej, egzaminu ustnego, jak i wszelkich zadań z zakresu matury pisemnej.

   Konwersacyjna forma zajęć i tym samym intensywny kurs konwersacyjny pomaga utrwalić niezbędną listę słówek, obyć się z językiem i bardzo dobrze przygotować do matury z języka angielskiego i zadań maturalnych.

   Repetytorium maturalne i kurs intensywny angielskiego w 3WAY – dla kogo?

   Maturalne kursy przygotowujące przeznaczone są zarówno dla osób, które chcą utrwalić umiejętności maturalne na poziomie podstawowym, jak i tych, którzy wybrali angielski – poziom rozszerzony.

   Program kursu maturalnego i kursy języka angielskiego odpowiadają na potrzeby osób, które mają problemy z przyswojeniem potrzebnych umiejętności, jak uczniów, którzy radzą sobie z materiałem bardzo dobrze. Plan zajęć i kurs stacjonarny pomoże w utrwaleniu wiedzy i opanowaniu stresu przed egzaminem.

   Zajęcia grupowe i kurs indywidualny — czego dowiesz się w ramach kursu przygotowującego do matury?

   Maturalny kurs angielskiego w 3WAY obejmuje obowiązujące słownictwo maturalne, zagadnienia gramatyczne oraz charakterystyczne zakresy tematyczne, jakie występują na egzaminie z angielskiego: maturze rozszerzonej, podstawowej i ustnej.

   W ramach kursu maturalnego przeprowadzane są także testy sprawdzające i rozwiązywane typowe zadania maturalne. Nauka angielskiego do matury może odbywać się w ramach zajęć grupowych, jak i lekcji indywidualnych.

   Zapisz się na kurs maturalny — dlaczego warto?

   Kursy maturalne w 3WAY cieszą się ogromnym powodzeniem wśród tegorocznych maturzystów, jak i osób, które mają już egzamin dojrzałości za sobą. Opinie potwierdzają, że warto się uczyć angielskiego i utrwalać wiedzę na kursach, ponieważ przekłada się to nie tylko na lepsze wyniki maturalne i korzystniejszy start na wymarzone studia, ale też znacznie wyższe umiejętności językowe w przyszłości.

   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów maturalnych w 3WAY. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy pierwszą, bezpłatną lekcję języka angielskiego. Zainwestuj w przyszłość. Postaw na kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego w 3WAY.

   Nasze inne kursy: