fbpx

  Kursy indywidualne
  z angielskiego

  Znajomość języka angielskiego, jak i innych języków obcych to w dzisiejszym świecie jedna z najważniejszych umiejętności. Posługiwanie się językiem angielskim pozwala nie tylko swobodnie poczuć się za granicą, ale często niezbędne bywa również w sferze zawodowej. Aby szybko i skutecznie nauczyć się mówić po angielsku, warto wybrać indywidualne kursy angielskiego w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Cennik

  Ceny kursów na rok szkolny 2023/2024

  Kurs Miesiąc Szczegóły Cena kursu j. angielski Cena kursu inne języki

  INDYWIDUALNY

  pakiet 8h

  1h=55 min.

  dowolne terminy zajęć

  100 zł / h

  110 zł / h

  INDYWIDUALNY

  BRANŻOWY

  pakiet 8h

  1h=55 min.

  dowolne terminy zajęć

  od 120 zł / h

  od 130 zł / h

  DWUOSOBOWY

  pakiet 8h

  1h=55 min.

  dowolne terminy zajęć

  70 zł / h

  80 zł / h

   

  CO DOSTAJESZ:
  • 90% zajęć to mówienie
  • każde zajęcia prowadzi lektor
  • wielu prowadzących zajęcia lektorów - różne akcenty
  • wygodna lokalizacja niedaleko centrum z własnym parkingiem
  • 1h = 55  minut
  • 100% uwagi lektora
  • Elastyczność umawiania na zajęcia
  • Możliwość odwołania zajęć na 5 godzin przed ich rozpoczęciem
  • Wykupowanie zajęć pakietami, brak ukrytych kosztów
  • najnowsza metoda konwersacji, większa skuteczność
  • platforma e-learningowa
  • brak zadań domowych
  • spotkania przy kawie z lektorami
  • przejrzyste podręczniki

  Nasi słuchacze to osoby w każdym wieku i na każdym poziomie językowym. 

  W naszej ofercie znajdziesz kursy branżowe, których program zostanie w całości dopasowany do Twoich potrzeb. Kursy branżowe są przygotowywane w oparciu o Twoją rozmowę z metodykiem naszej szkoły, szczegółowo ustalany zostaje zakres słownictwa oraz zakładane tempo prac. Takie dopasowanie sprawi, że szybko będziesz operował w języku swojej pracy zagranicznymi zwrotami, a rozmowy z klientami obcojęzycznymi nie sprawią Ci problemu. Będziesz mógł w szybkim czasie zobaczyć wymierne efekty swojej językowej pracy.

  Nasze inne kursy:

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Zajęcia indywidualne w 3WAY – co nas wyróżnia?

   3WAY to nowoczesna placówka oferująca kursy angielskiego dla osób na każdym poziomie zaawansowania znajomości języka. W naszym Dynamicznym Centrum Językowym stawiamy na nowoczesne metody nauczania i lekcje języka angielskiego indywidualnie dopasowane do możliwości i potrzeb każdego Kursanta.

   Dzięki konwersacyjnej formie zajęć kursy i każda rozmowa prowadzona jest w języku angielskim. To doświadczenie językowe, dzięki któremu możliwe jest nastawienie na mowę i rozumienie języka obcego w sposób praktyczny już od pierwszych zajęć.

   W 3WAY indywidualne lekcje języka angielskiego prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele oraz lektorzy, którzy poprzez dobór najlepszych materiałów dydaktycznych i sprawdzonych metod w każdym przypadku odpowiadają na indywidualne potrzeby każdej osoby.

   Elastyczne kursy angielskiego indywidualnie — dla kogo to idealna opcja?

   Dobry nauczyciel języka angielskiego i indywidualny program kursu to połączenie, które doskonale sprawdzi się w przypadku tych, którym zależy na jak najszybszym opanowaniu umiejętności posługiwania się językiem obcym, zgodnie z własnymi potrzebami.

   Indywidualny program kursu może skupiać się na aspekcie, który sprawia wyjątkową trudność lub też być nastawiony na specyficzną branżę zawodową i typowe dla tego zakresu słownictwo czy zwroty. Oferowany indywidualny program kursu językowego będzie także pomocny w nauce języka w szkole.

   Kursy angielskiego indywidualnie będą doskonałym wyborem zarówno dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych, jak i starszych. Tego typu kursy i spotkania z nauczycielem to komfort oraz dopasowanie do tempa pracy, nauki oraz możliwości danego Kursanta.

   Indywidualne zajęcia z angielskiego — dlaczego warto?

   Kursy językowe indywidualne to najlepszy i najszybszy sposób nauki języka. W szkole językowej 3WAY prowadzimy kursy angielskiego, które ceni sobie wiele osób i poleca je swoim najbliższym oraz znajomym. Dzięki stosowanym metodom oraz świetnej atmosferze indywidualne lekcje języka angielskiego pozwalają na trwałe pozyskanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale też umiejętności bezproblemowego i bezstresowego posługiwania się językiem angielskim w niemal każdych okolicznościach.

   Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą indywidualnych kursów angielskiego i na lekcję próbną. Chętnie odpowiemy szczegółowo na wszelkie pytania i ustalimy termin pierwszego spotkania. Zajęcia z angielskiego w 3WAY to doskonała inwestycja w rozwój i ciekawe spędzenie czasu. Postaw na kursy językowe indywidualne w Toruniu w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY i mów płynnie po angielsku bez obaw!