fbpx

  Kursy grupowe z angielskiego
  dla dorosłych

  Jeżeli potrzebujesz angielskiego do pracy, chcesz podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje lub interesują Cię kraje anglojęzyczne i chcesz bliżej poznać obowiązujący w nich język, postaw na naszą ofertę i angielski dla osób dorosłych. Toruń jest miastem, gdzie najlepszy kurs języka angielskiego dopasowany do Twoich potrzeb zrealizujesz w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Cennik

  Ceny kursów na rok szkolny 2023/2024

  Kurs Miesiąc Szczegóły Cena kursu j. angielski Cena kursu inne języki

  GRUPA KOMFORTOWA

  grupa 5 osób

  1 m-c

  1h=50 min.

  od 17:00 do 21:00

  1 x 2 h w tygodniu

  35 zł / h 

  40 zł / h

   

  CO DOSTAJESZ:
  • 90% zajęć to mówienie
  • każde zajęcia prowadzi lektor
  • wielu prowadzących zajęcia lektorów - różne akcenty
  • wygodna lokalizacja niedaleko centrum z własnym parkingiem
  • 1h = 50 minut, nie 40 minut jak przy metodzie tradycyjnej
  • małe grupy
  • miesięczna opłata za kurs, brak ukrytych kosztów
  • najnowsza metoda konwersacji, większa skuteczność
  • bezpłatna lekcja pokazowa
  • promocje dla kursantów
  • brak zadań domowych
  • spotkania przy kawie z lektorami
  • przejrzyste podręczniki

  Nasi słuchacze to osoby w każdym wieku i na każdym poziomie językowym. Posiadamy również ofertę języka angielskiego dla dzieci.

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Nauka języka angielskiego i kurs dla dorosłych – co nas wyróżnia?

   3WAY to nowoczesne centrum językowe, które oferuje zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowy kurs angielskiego.Toruń jest miastem, gdzie nauka języka angielskiego online, jak i stacjonarnie może być zrealizowana w różnych placówkach. Jednak zajęcia z języka angielskiego w 3WAY to innowacyjne podejście do nauczania i skuteczność, którą potwierdzają zadowoleni kursanci w różnym wieku. Nasze kursy wyróżnia też konwersacyjna forma zajęć, które prowadzone są w języku angielskim i nastawienie na mówienie po angielsku już od pierwszego spotkania. To znacznie szybsza nauka i możliwość osłuchania się z językiem obcym.

   Korzystanie ze starannie wybranych podręczników i skutecznej metodologii to kolejne zalety, które wyróżniają proponowany angielski dla dorosłych.Toruń i 3WAY umożliwia kurs w grupie, w której przykładamy szczególną uwagę do każdej osoby. Interesuje Cię najlepszy kurs języka angielskiego i zastosowanie skutecznych metod nauki? Postaw na nowoczesne i sprawdzone zajęcia językowe.Toruń i 3WAY to właściwy wybór.

   Zajęcia z języka angielskiego w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY to również gwarancja doskonale wykwalifikowanej i doświadczonej kadry dydaktycznej, zwłaszcza w nauczaniu osób dorosłych.

   3WAY – szkoła angielskiego Toruń i zajęcia grupowe. Dla kogo?

   Korepetycje,angielski,Toruń – właśnie takie hasła często wpisują w poszukiwaniu oferty językowej nie tylko osoby zainteresowane poszerzaniem swoich kwalifikacji w celach zawodowych. W 3WAY warto uczyć się angielskiego także hobbystycznie.

   Korepetycje z języka angielskiego w formie kursu w grupie to świetny wybór dla firm, grup przyjaciół, stowarzyszeń czy osób starszych. Zajęcia grupowe będą też doskonałą formą upominku dla najbliższych czy sposobem na poznanie przy okazji nowych znajomych. Zapewnia to właśnie szkoła języków obcych-Toruń i 3WAY.

   Korepetycje z angielskiego i kursy językowe Toruń – dlaczego warto?

   Wiele osób wybierając zajęcia grupowe, obawia się, że nie poradzi sobie z nauką angielskiego.Toruń i 3WAY to jednak wyjątkowe miejsce, w którym panuje przyjazna atmosfera, a kurs w grupie prowadzony jest w sposób, który zapewnia przyswojenie właściwej wiedzy każdej osobie.

   Proponowane zajęcia grupowe to również możliwość dopasowania nauki do własnych potrzeb pod względem formy nauczania. Z powodzeniem zapiszesz się u nas na angielski stacjonarny.Toruń i 3WAY to jednak również opcja skorzystania z zajęć z języka angielskiego online.

   Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą nauki języka angielskiego online, jak i w siedzibie naszego Dynamicznego Centrum Językowego 3WAY. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnimy, na czym polegają nasze zajęcia językowe.Toruń i 3WAY to idealny wybór dla Ciebie. Postaw na korepetycje z języka angielskiego już dziś i zaskocz wszystkich swoją wiedzą!

   Nasze inne kursy: