fbpx

  Kursy angielskiego online

  Nauka języka angielskiego jest dziś przydatna zarówno dla uczniów, osób dorosłych w życiu zawodowym, jak i dla starszych. Jednak nie zawsze zajęcia stacjonarne są wygodną formą zdobywania wiedzy. Dlatego w 3WAY dostępne są kursy języka angielskiego online, dzięki którym można opanować język angielski, łącząc się z dowolnego miejsca. Skuteczne lekcje angielskiego online w różnych wariantach dostępne są w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY w Toruniu.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Cennik

  Ceny kursów na rok szkolny 2023/2024

  Kurs Ilość godzin Szczegóły Cena kursu j. angielski Cena kursu inne języki

  INDYWIDUALNY

  dowolne terminy zajęć

  8 h

  po 55 min.

  1 osoba

  100 zł / h

  110 zł / h

  INDYWIDUALNY BRANŻOWY

  dowolne terminy zajęć

  8 h

  po 55 min.

  1 osoba

  od 120 zł / h

  od 130 zł / h

  Zajęcia online prowadzone są również w zakresie kursów biznesowych oraz specjalistycznych.

  CO DOSTAJESZ:
  • 90% zajęć to mówienie
  • każde zajęcia prowadzi lektor
  • wielu prowadzących zajęcia lektorów - różne akcenty
  • wygodna lokalizacja niedaleko centrum z własnym parkingiem
  • 1h = 55  minut
  • 100% uwagi lektora
  • Elastyczność umawiania na zajęcia
  • Możliwość odwołania zajęć na 5 godzin przed ich rozpoczęciem
  • Wykupowanie zajęć pakietami, brak ukrytych kosztów
  • najnowsza metoda konwersacji, większa skuteczność
  • platforma e-learningowa
  • brak zadań domowych
  • spotkania przy kawie z lektorami
  • przejrzyste podręczniki

  Nasi słuchacze to osoby w każdym wieku i na każdym poziomie językowym. 

  W naszej ofercie znajdziesz kursy branżowe, których program zostanie w całości dopasowany do Twoich potrzeb. Kursy branżowe są przygotowywane w oparciu o Twoją rozmowę z metodykiem naszej szkoły, szczegółowo ustalany zostaje zakres słownictwa oraz zakładane tempo prac. Takie dopasowanie sprawi, że szybko będziesz operował w języku swojej pracy zagranicznymi zwrotami, a rozmowy z klientami obcojęzycznymi nie sprawią Ci problemu. Będziesz mógł w szybkim czasie zobaczyć wymierne efekty swojej językowej pracy.

  Nasze inne kursy:

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Kursy języka online — czym wyróżnia się nauka angielskiego w 3WAY?

   3WAY to nowoczesne metody nauki angielskiego dla wszystkich, które dopasowane są pod względem poziomu języka angielskiego, jak i pomocy naukowych. Rozpoczynając naukę, dostępny jest elastyczny grafik, najlepsi nauczyciele z ogromnym doświadczeniem oraz lektorzy języka angielskiego, dzięki którym można nabrać sprawności w posługiwaniu się językiem obcym i przełamać wszelkie bariery.

   w 3WAY opanować język angielski pomaga też konwersacyjna forma zajęć. Kurs przez Internet, podobnie jak lekcje stacjonarne prowadzone są w języku angielskim i dopasowane do poziomu języka angielskiego każdego ucznia.

   Dla kogo skuteczne lekcje online w 3WAY będą najlepszym wyborem?

   3WAY to zarówno szkoła języka angielskiego online dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Lektorzy języka angielskiego indywidualnie dopasowują sposób prowadzenia zajęć do indywidualnych potrzeb i zasobu wiedzy Kursanta.

   Kurs angielskiego online będzie świetnym wyborem dla osób zapracowanych lub tych, którzy mieliby problem z dojazdem do naszej siedziby.

   Narzędzia do nauki angielskiego potrzebne przy kursach online w 3WAY

   Aby uczyć się online w 3WAY, wystarczy połączenie z Internetem i chęci! Obecnie prowadzimy kursy angielskiego online za pośrednictwem takich programów jak Skype, Zoom czy Microsoft Teams. Lekcje krótkie, jak i dłuższe spotkania można realizować z dowolnego miejsca.

   W ramach stosowanych metod nauki angielskiego dbamy też o wszelkie pomoce i niezbędne materiały przydatne w uczeniu się.

   Kompletny kurs online w 3WAY – dlaczego warto?

   Kursy online oferowane przez Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY cieszą się powodzeniem i wieloma pozytywnymi opiniami uczestników w różnym wieku i na różnych poziomach znajomości języka. Podczas spotkań online panuje dobra atmosfera, a nauka nie jest stresująca — wręcz przeciwnie! Stosowane metody i doświadczona kadra pomaga przełamać lęk przed stosowaniem języka obcego na co dzień.

   Ponadto nauka języka angielskiego online w 3WAY gwarantuje osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów niż ogólnodostępne bezpłatne kursy i inne formy zdobywania wiedzy językowej online. To odpowiednie przygotowanie, merytoryka dopasowana do indywidualnych potrzeb i szybkie utrwalenie kompetencji językowych, a przede wszystkim rozmowa z lektorem.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów online. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące nauki języka angielskiego online, jak i kwestii organizacyjnych związanych z wybranymi zajęciami. Ucz się mądrze i postaw na najlepszych specjalistów w tym zakresie.