fbpx

  Kurs Business
  English

  Kurs angielskiego Business English to opcja, której poszukuje coraz więcej osób. Związane jest to z rosnącym zapotrzebowaniem pracodawców na osoby posługujące się językiem obcym. Ponadto kurs Business English z certyfikatem to nie tylko znaczne zwiększenie swoich kwalifikacji, ale też przydatnych umiejętności językowych, które sprawdzą się również na co dzień, w życiu prywatnym. Kurs Business English, jak i kursy językowe dla firm skupione na nauczaniu języka angielskiego od podstaw oferuje Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Referencje

  "

  3WAY Dynamiczne Centrum Językowe prowadziło zajęcie językowe na wysokim poziomie. Poprzez nowoczesne metody nauczania oraz fachowość oferowanych usług, nasi pracownicy zyskali umiejętności językowe, które wykorzystują w pracy na co dzień. Dzięki wykwalifikowanym lektorom oraz ich zaangażowaniu nauka nie tylko prowadziła do podniesienia kwalifikacji, ale była także przyjemnością. Kolejnym atutem jest fakt, iż wszystkie sugestie z naszej strony były brane pod uwagę, a raporty z postępów w nauce oraz listy obecności regularnie dostarczane, co pozwoliło nam na wewnętrzną weryfikację przeprowadzonych zajęć.

  TOWIMOR S.A.

  "

  Zajęcia prowadzone przez wielu lektorów, przyzwyczajają do komunikowania się w innym języku z różnymi osobami. Czas spotkań jest dobrze zagospodarowany i przemyślany. Forma lekcji mobilizuje kursanta do pełnego uczestnictwa i skoncentrowania się na toku zajęć. Lektorzy są punktualni i profesjonalnie przygotowani, otwarci na poszerzanie programu kursu o wybrany przez klienta zakres tematyczny. […] Już po kilku zajęciach potwierdziła się skuteczność proponowanej przez szkołę metody i zdecydowałem się na zwiększenie częstotliwości spotkań.

  DATAMED

  "

  Szczególnie uwagę zwraca wybrana metoda nauczania, która daje możliwość natychmiastowego operowania całymi zwrotami, wywołując dobre samopoczucie u studenta. Staranne przygotowanie do zajęć oraz osobiste zaangażowanie lektorów wpływa na motywację do nauki i nawet gdy pojawiają się trudności, to po odbytej lekcji wraca wiara we własne możliwości i chętnie przychodzi się na kolejne zajęcia. Kadra posiada szeroką wiedzę i wysokie kwalifikacje, a cała obsługa odznacza się wysoką kulturą osobistą i życzliwością.

  TUPTUŚ

  "

  Z przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować Państwu Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY jako solidnego i godnego zaufania partnera w nauczaniu języków obcych. […] Na uwagę zasługuje metoda nauczania – Direct English stosowana w szkole oraz osobiste zaangażowanie i profesjonalizm lektorów, które dały się łatwo zauważyć w sposobie prowadzenia zajęć. Na wysoką ocenę zasługuje również strona administracyjno-organizacyjna kursu, zajęcia były realizowane zgodnie z planem i punktualnie, a ich treść była dostosowana do naszych wymagań.

  FOOREST

  "

  Nowoczesny i atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć metodą konwersacyjną Direct English pozwala na swobodne porozumiewanie się w języku angielskim. Prowadzący zajęcia dysponują wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem, co przekłada się na ich osobiste zaangażowanie i przygotowanie do zajęć. Rzetelność oferowanych usług przyczynia się do podniesienia kompetencji językowych naszych pracowników. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Państwu Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY jako solidnego partnera w nauczaniu języków obcych.

  COMBI LINE SP. Z O.O.

  Kurs angielskiego biznesowego w Toruniu — co wyróżnia ofertę kursów w 3WAY?

  3WAY to nowoczesna szkoła językowa, która stawia na nowoczesne metody nauczania, profesjonalne i sprawdzone pomoce dydaktyczne oraz wykwalifikowaną kadrę. Konwersacyjna forma zajęć z biznesowego angielskiego to kontakt z językiem już od pierwszych zajęć, co umożliwia nabycie praktycznych umiejętności i sprawne posługiwanie się językiem na co dzień, w każdych okolicznościach.

  Kursy językowe dla firm w 3WAY to nauka języka angielskiego biznesowego, która obejmuje wszelkie istotne aspekty dla pracowników każdego szczebla. English for Business w 3WAY to zarówno język ogólnobiznesowy, specyficzny branżowy angielski dopasowany do danej grupy Kursantów, jak i gramatyka języka angielskiego. To również praktyczna wiedza co do tego, jak posługiwać się językiem w sytuacjach biznesowych, podczas spotkań biznesowych czy w trakcie prezentacji biznesowych.

  Specjalistyczny kurs języka angielskiego ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych i pozwala szybko nabyć niezbędne umiejętności, co jest kluczowe w prężnym rozwoju większości firm.

  Biznesowy kurs języka angielskiego i kursy dla firm — dla kogo to idealna oferta?

  Nauka biznesowego angielskiego i kursy Business English to propozycja dla pracowników najwyższego szczebla, którzy mają możliwość nabycia zaawansowanych umiejętności i znajomości języka angielskiego specjalistycznego charakterystycznego dla danej branży. W 3WAY prowadzimy również kursy dla pracowników, których celem jest nauczenie podstaw posługiwania się językiem.

  Kurs angielskiego biznesowego dostępny jest zarówno w formie stacjonarnej w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY, jak i w ramach zajęć Business English online. To wygodny sposób dla podniesienia kwalifikacji pracowników dopasowany do indywidualnych potrzeb, który jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas w związku z dojazdami do siedziby 3WAY.

  Dlaczego warto zdecydować się na biznesowy kurs języka angielskiego w 3WAY?

  Angielski biznesowy online, jak i w formie stacjonarnej to doskonały wybór dla wszystkich, którym zależy na najwyższej jakości kształcenia i dopasowania do indywidualnych potrzeb biznesowych. Wysoką skuteczność nauki, jak i trwałe nabycie umiejętności językowych potwierdza wiele zadowolonych firm, które decydują się na regularne realizowanie szkoleń językowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów językowych dla firm. Postaw na naukę Business English w Twojej branży, która pozwoli nabyć Twoim pracownikom cenną wiedzę i stworzy nowe możliwości!

  Nasze inne kursy: