fbpx

    Nauka języka
    angielskiego

    Język angielski to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Jako język urzędowy występuje w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach, a w ojczystej mowie używany jest przez około 500 mln ludzi na całym świecie. Oprócz tego, ponad 1,5 mld ludzi uczy się go jako języka dodatkowego. Angielski należy także do oficjalnych języków ONZ. Uważa się, że jest to jeden z najłatwiejszych języków do opanowania.

    Angielski to język nauki, biznesu oraz dyplomacji, obecnie określany jako „język międzynarodowy”. Umiejętność posługiwania się nim daje Nam same korzyści i otwiera okno na świat. Dlatego też jest to najpopularniejszy język w naszym kraju i już nawet dzieci w przedszkolu uczą się go obowiązkowo jako język dodatkowy.

    Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W zależności od potrzeb, proponujemy zajęcia grupowe jak i indywidualne. Organizujemy specjalne kursy dla uczniów przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych oraz dla firm skupiające się na języku ogólnym, branżowym lub biznesowym. Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są głównie w roku szkolnym, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy także kursy wakacyjne. Mając świadomość wartości języka angielskiego dokładamy wszelkich starań aby nasi kursanci nauczyli się go przede wszystkim skutecznie i mogli korzystać ze swojej wiedzy w życiu codziennym. Dlatego też nasze lekcje prowadzone są innowacyjną metodą Direct, podczas której skupiamy się przede wszystkim na komunikacji oraz przełamaniu bariery językowej.  W skład naszego zespołu wchodzą zarówno doświadczeni lektorzy języka angielskiego, jak i native speaker.