fbpx

  Kursy grupowe z angielskiego
  dla dzieci

  Różnego rodzaju organizowane dla dzieci kursy języka angielskiego to nieoceniona pomoc w bieżącym przyswajaniu wiedzy, jak i inwestycja w przyszłość dziecka. Płynące z nauki języka angielskiego korzyści procentują nie tylko w wynikach z angielskiego w szkole, ale też w przyszłym poszukiwaniu pracy. Nauczanie angielskiego w 3WAY to dobry wybór pod wieloma względami. Postaw na atrakcyjne lekcje, skuteczne nauczanie i rozwój kompetencji językowych dzieci potwierdzony wieloma pozytywnymi opiniami.

  Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
  UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610
  Cennik

  Ceny kursów na rok szkolny 2023/2024

  Kurs Ilość godzin Szczegóły Cena kursu

  GRUPOWY DLA DZIECI

  grupa 6 osób

  8 h

  1h=45 min.

  1 x 2 h

  w tygodniu

  35  zł / h

  GRUPOWY DLA DZIECI

  grupa 10 osób

  8 h

  1h=45 min.

  1 x 2 h

  w tygodniu

  25  zł / h

   

  CO DOSTAJESZ:
  • Prowadzimy zajęcia już dla dzieci od 6 roku życia. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.
  • Im starsze dziecko, tym bardziej rozbudowany jest program nauczania. Dzieci i młodzież rozwijają słownictwo i stosują nowe zagadnienia gramatyczne. Obok tematów dotyczących otaczającego ich świata dzieci oraz młodzież uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.
  • Na późniejszym etapie nauki dzieci oraz młodzież potrafią już się komunikować i poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.
  • Dodatkowo nasze zajęcia pomagają w przygotowaniu dzieci i młodzieży do sprawdzianu ósmoklasisty.
  • Poza kursami dla dzieci w siedzibie szkoły prowadzimy również zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w szkołach państwowych na terenie Torunia i okolic. Prowadzimy zajęcia w Szkole Publicznej nr 5 przy ulicy Żwirki i Wigury oraz w Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Rzepakowej. Kursy te odbywają się przed lekcjami lub po nich, a dzieci mogą korzystać z naszych zajęć na miejscu, w szkole do której uczęszczają. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy kontakt.

  SKONTAKTUJ SIĘ

   Angielski dla dzieci-Toruń i 3WAY. Co nas wyróżnia?

   Obecnie można znaleźć wiele placówek edukacyjnych oferujących angielski dla dzieci.Toruń to jedno z takich miast, dlatego wybór odpowiedniej placówki powinien być przemyślany i świadomy.

   Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY to opcja, która zapewnia dostęp do renomowanych podręczników i metod nauczania wykazujących ogromną skuteczność w poszerzaniu kompetencji językowych. Oferowane kursy charakteryzuje konwersacyjna forma zajęć, które prowadzone są w języku angielskim i nastawienie na mówienie po angielsku już od pierwszego spotkania. To szybsza nauka i możliwość osłuchania się z językiem obcym.

   Umiejętny dobór tematów, jak i form prowadzenia zajęć w sposób ciekawy dla dzieci i młodzieży to również jeden z priorytetów, którym wyróżnia się nasza szkoła językowa.Toruń to miasto, w którym oczekiwania rodziców są wysokie, dlatego nasza szkoła języka angielskiego nieustannie pracuje nad ulepszaniem prowadzonych zajęć, jak i wprowadzaniem innowacji.

   O naukę angielskiego dzieci w naszej placówce dbają doskonale wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele. Kreatywne metody uzupełnia lektor języka, dzięki czemu oferowane kursy języka angielskiego są bardzo praktyczne.

   Kursy grupowe w Toruniu dla dzieci – dla kogo taki język angielski to dobry wybór?

   Ucząc dzieci języka, nie zawsze przyswajanie wiedzy w formie lekcji indywidualnych jest wyjściem komfortowym. Jeżeli dziecko nie chce pracować sam na sam z nauczycielem, idealnym wyborem będą właśnie grupowe zajęcia z języka angielskiego.

   Wybierając zajęcia w 3WAY, zapewnisz dziecku doskonałe warunki zarówno do wyrównania wiedzy szkolnej, jak i zadbasz o znaczne rozszerzenie kompetencji językowych.

   W ramach kursów grupowych oferujemy zarówno zajęcia dla dzieci, jak i język angielski dla młodzieży.Toruń i 3WAY to możliwość dopasowania kursów do bieżących potrzeb.

   Zajęcia językowe dla dzieci-Toruń i 3WAY. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

   Zajęcia, dzieci, angielski… już nie musisz tracić czasu na wpisywanie w wyszukiwarki takich haseł i poszukiwanie skutecznej oraz kreatywnej szkoły. Postaw na nauczanie angielskiego dla dzieci w sposób ciekawy, który będzie jednocześnie interesującą formą spędzania czasu. Takie jest właśnie Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY i oferowany kurs angielskiego.Toruń i nasza placówka zapewnią Twojemu dziecku solidny start w przyszłość.

   Zapraszamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z kursami grupowymi dla dzieci. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania odnośnie do oferowanych rodzajów kształcenia i zaproponujemy najlepszą formę zajęć. Zapisz dziecko na angielski.Toruń i 3WAY to dobry wybór, na który warto postawić już dziś!

   Nasze inne kursy: