3WAY Dynamiczne Centrum Językowe Business to propozycja dla firm. Oferujemy zajęcia metodą DIRECT, która pozwala uczniom na poznanie około 200-300 słów na każdym z 12 poziomów, rozwija struktury gramatyczne, umiejętności komunikacyjne oraz rozumienie języka mówionego.

 

„Najlepsze kursy dla Ciebie i Twoich pracowników!”

 

Już od pierwszych zajęć mówimy tylko i wyłącznie w języku obcym. Oferujemy kursy ogólne branżowe lub biznesowe, dostosowane do potrzeb klienta. Również w trakcie naszego kursu istnieje możliwość modyfikacji metody.

 

Proponujemy kursy:

  • Ogólnojęzykowe prowadzone metodą DIRECT (grupowe/indywidualne). Kursanci uczą się języka obcego na poziomie ogólnym. Podczas nauki pojawia się słownictwo branżowe, jednak nie ma ono roli dominującej.
  • Branżowe prowadzone metodą DIRECT (grupowe/indywidualne) Zajęcia niemal wyłącznie poświęcone są tematyce branżowej. Zgodnie z ustaleniami z Firmą – podczas nauki pojawia się słownictwo branżowe oraz aktualne zagadnienia dotyczące biznesu. Obok podręczników lektorzy korzystają również m.in. z materiałów prasowych.
  • Businness English prowadzone metodą DIRECT (grupowe/indywidualne). Zajęcia wyłącznie poświęcone są tematyce branżowej, przeznaczone dla kursantów, którzy osiągnęli co najmniej 10 poziom w metodzie DIRECT. Podczas nauki pojawia się słownictwo branżowe oraz aktualne zagadnienia dotyczące biznesu. Obok podręczników lektorzy korzystają również m.in. z materiałów prasowych.

 

Równolegle ze wzrostem kompetencji językowych naszych uczniów proponujemy dodatkowe lekcje gramatyczne bądź konwersacyjne w zależności od potrzeb. Jesteśmy również otwarci na współpracę pod kątem języka zawodowego na dalszych poziomach zaawansowania.

 

Kurs rozpoczyna się po uprzednim sprawdzeniu poziomu zaawansowania językowego kursanta. Kończąc, uczeń otrzymuje certyfikat potwierdzający poziom znajomości języka. Gwarantujemy sukces, jeśli tylko nasze spotkania będą regularne. Zajęcia odbywają się u Klienta, dojazd do 90 km lub w Dynamicznym Centrum Językowym 3WAY.

 

3WAY

Aby uzyskać dokładną ofertę, skontaktuj się z nami:

Napisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

 

Referencje

 

3WAY Dynamiczne Centrum Językowe prowadziło zajęcie językowe na wysokim poziomie. Poprzez nowoczesne metody nauczania oraz fachowość oferowanych usług, nasi pracownicy zyskali umiejętności językowe, które wykorzystują w pracy na co dzień. Dzięki wykwalifikowanym lektorom oraz ich zaangażowaniu nauka nie tylko prowadziła do podniesienia kwalifikacji, ale była także przyjemnością. Kolejnym atutem jest fakt, iż wszystkie sugestie z naszej strony były brane pod uwagę, a raporty z postępów w nauce oraz listy obecności regularnie dostarczane, co pozwoliło nam na wewnętrzną weryfikację przeprowadzonych zajęć.

TOWIMOR S.A.

 

Zajęcia prowadzone przez wielu lektorów, przyzwyczajają do komunikowania się w innym języku z różnymi osobami. Czas spotkań jest dobrze zagospodarowany i przemyślany. Forma lekcji mobilizuje kursanta do pełnego uczestnictwa i skoncentrowania się na toku zajęć. Lektorzy są punktualni i profesjonalnie przygotowani, otwarci na poszerzanie programu kursu o wybrany przez klienta zakres tematyczny. […] Już po kilku zajęciach potwierdziła się skuteczność proponowanej przez szkołę metody i zdecydowałem się na zwiększenie częstotliwości spotkań.

DATAMED

 

Szczególnie uwagę zwraca wybrana metoda nauczania, która daje możliwość natychmiastowego operowania całymi zwrotami, wywołując dobre samopoczucie u studenta. Staranne przygotowanie do zajęć oraz osobiste zaangażowanie lektorów wpływa na motywację do nauki i nawet gdy pojawiają się trudności, to po odbytej lekcji wraca wiara we własne możliwości i chętnie przychodzi się na kolejne zajęcia. Kadra posiada szeroką wiedzę i wysokie kwalifikacje, a cała obsługa odznacza się wysoką kulturą osobistą i życzliwością.

TUPTUŚ

 

Z przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować Państwu Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY jako solidnego i godnego zaufania partnera w nauczaniu języków obcych. […] Na uwagę zasługuje metoda nauczania – Direct English stosowana w szkole oraz osobiste zaangażowanie i profesjonalizm lektorów, które dały się łatwo zauważyć w sposobie prowadzenia zajęć. Na wysoką ocenę zasługuje również strona administracyjno-organizacyjna kursu, zajęcia były realizowane zgodnie z planem i punktualnie, a ich treść była dostosowana do naszych wymagań.

FOOREST

 

Nowoczesny i atrakcyjny sposób prowadzenia zajęć metodą konwersacyjną Direct English pozwala na swobodne porozumiewanie się w języku angielskim. Prowadzący zajęcia dysponują wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem, co przekłada się na ich osobiste zaangażowanie i przygotowanie do zajęć. Rzetelność oferowanych usług przyczynia się do podniesienia kompetencji językowych naszych pracowników. Z pełnym przekonaniem możemy polecić Państwu Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY jako solidnego partnera w nauczaniu języków obcych.

COMBI LINE SP. Z O.O.

Nasi klienci
 

AGENCJA TURYSTYCZNO EDUKACYJNA TUPTUS
ASBG ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE
ASMAJER
AXFLOW
BEAUTY ESSENCE
BOLERO
BONDUELLE POLSKA S.A.
CARITAS TORUN
CENTRUM FOLII ZETFOL
CEREAL PARTNERS POLAND TORUŃ PACIFIC
COMBI LINE
CSK FOOD ENRICHMENT POLAND
DATAMED
ECCO
EKOCERAMIKA
ELTEKO S.C.
F.H.U. AUTOANDREAS
FABRYKA ŁAZIENEK S.C.
FOOREST
FUNDACJA ROZWOJU REGIONALNEGO PROMETHEUS
GABINET DIAGNOSTYKI LEKARSKIEJ U. WOJCIECHOWSKA

HESSE TUNING
HESTIA
HOTEL HEBAN
INFONET
IZOLACJA – MATIZOL S.A.
JBM SP. Z O.O.
JURMET
K.C.B. INTERLIGHT
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH B. I K. BUKOWSKI S.J.
KOMANDOR BYDGOSZCZ S.A
KONKRET SP.J.
KUJAWSKO – POMORSKI FUNDUSZ POŻYCZKOWY
LENZE POLSKA
LOKALNA OGRANIZACJA TURYSTYCZNA TORUŃ
MBANK TORUŃ
MELCHIOR FLEXMIGMED
MONDI SWIECIE S.A.
MOTORMONITOR
MSG GLOBAL SOLUTIONS DEUTSCHLAND GMBH
MURIX KANCELARIA RACHUNKOWO PRAWNA
NORDZUCKER POLSKA SA

NUTRIAD POLSKA
PLUS ESTRADA JADWIGA ŁASKA
PROCURATOR BHP
PUPIL
RADIO GRA
REAL, SP. Z O.O.
ROLFROZ
RYWALRHC
SCHUNK INTEC
SHOREWOOD POLAND
SIDEN SYSTEMY INFORMATYCZNE DORADZTWO ENERGETYKA
SINOGRAF S.A.
SKYTRANS TRANSPORT I SPEDYCJA
SOFT HARD SA
TAKEDA POLSKA
TEATR LALEK „ZACZAROWANY ŚWIAT”
TORMEC REDUKTOR
TOWIMOR S.A
UNION INVESTMENT TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A.
VOYAGER SC
WEIDEMANN
Z.T. KRUSZWICA

Szkoła językowa dla dzieci Facebook

numer telefonu do szkoły angielskiegoE-mail do szkoły językowej