Angielski dla dzieci w szkole 3WAY w Toruniu

Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, przez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe, wprowadza dzieci i młodzież w świat języka angielskiego. Dzieci oraz młodzież szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się w obcym języku.

 

 

Szkoła językowa dla dzieci - cennik

KURS ILOŚĆ GODZIN SZCZEGÓŁY CENA KURSU

GRUPOWY DLA DZIECI
grupa 7-9 osób

8 h
1 h = 45 min.
1 x 2 h w tygodniu 128 zł
os./m-c

 

 

Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję Angielskiego dla dzieci!

 

UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793-600-610

 

W 3WAY Szkole językowej dla dzieci prowadzimy zajęcia dla dzieci metodą Direct Kids.

 

  • Prowadzimy zajęcia już dla dzieci od 6 roku życia. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.
  • Im starsze dziecko, tym bardziej rozbudowany jest program nauczania. Dzieci i młodzież rozwijają słownictwo i stosują nowe zagadnienia gramatyczne. Obok tematów dotyczących otaczającego ich świata dzieci oraz młodzież uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.
  • Na późniejszym etapie nauki dzieci oraz młodzież potrafią już się komunikować i poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.
  • Dodatkowo nasze zajęcia pomagają w przygotowaniu dzieci i młodzieży do sprawdzianu szóstoklasisty oraz do egzaminu gimnazjalnego.
  • Poza kursami dla dzieci w siedzibie szkoły prowadzimy również zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w szkołach państwowych na terenie Torunia i okolic. Kursy te odbywają się przed lekcjami lub po nich, a dzieci mogą korzystać z naszych zajęć na miejscu, w szkole do której uczęszczają. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy kontakt.

 

szkoła angielskiego dla dzieci toruń

Chcesz wiedzieć więcej na temat angielskiego dla dzieci?
Napisz na 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

3WAY Szkoła angielskiego dla dzieci w Toruniu!

przerwa nie jest wskazana
Szkoła językowa dla dzieci Facebook

numer telefonu do szkoły angielskiegoE-mail do szkoły językowej