3WAY Dynamiczne Centrum Językowe powstało w listopadzie 2004 roku. Od tego czasu nauczyliśmy języka ponad 4000 osób! Jesteśmy młodzi i energiczni, a nasza kadra to pełni zapału filolodzy i pasjonaci. Po ponad 10 latach prowadzenia zajęć wiemy, jak spełniać najbardziej wygórowane wymagania naszych Klientów.

 

Metoda, jaką nauczamy w Dynamicznym Centrum Językowym, to DIRECT Method. Jest ona ukierunkowana na przełamanie bariery w mówieniu w języku innym niż język ojczysty. Nasi słuchacze już od pierwszych zajęć uczą się porozumiewania w języku obcym oraz rozumienia ze słuchu. To doskonała metoda dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie opanować język obcy.

 

 Prowadzimy zajęcia dla dzieci oraz dla dorosłych. Mamy również specjalnie przygotowaną ofertę dla firm. Oferujemy naukę języka:

 

języki obce w szkole językowej

 

 

Szkoła mieści się w kamienicy w samym centrum Torunia. Do dyspozycji słuchaczy oddajemy podręczniki wraz z płytami CD oraz platformę nauki języka obcego on-line. A w przerwach między zajęciami zapraszamy na pyszną kawę do kawiarenki.

 

 

ikona informacyjna

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz na 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

przerwa nie jest wskazana
Szkoła językowa dla dzieci Facebook

numer telefonu do szkoły angielskiegoE-mail do szkoły językowej