Nasze centrum językowe to nie tylko miła i skuteczna nauka języków obcych, ale również prężnie działające biuro tłumaczeń. Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują zarówno prostych, jak i bardziej specjalistycznych tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Usługi kierujemy więc do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych – przedsiębiorców. Stale współpracujemy również z instytucjami, oferując np. tłumaczenia pism urzędowych.

Co oferuje nasze biuro tłumaczeń?

Jesteśmy specjalistami, którzy doskonale znają takie języki, jak: angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i rosyjski. W związku z tym oferujemy pisemne oraz ustne tłumaczenia w tych właśnie językach. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc podczas formalnych i nieformalnych rozmów, tłumaczeniu dokumentów oraz innego rodzaju pism. Oferujemy tłumaczenia:

- tłumaczenia pisemne dokumentów, pism, wezwań, regulaminów, umów,
- tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, medyczne, prawnicze, IT),
- tłumaczenia ustne.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Działamy na rynku od wielu lat. Doświadczenie, którym dysponujemy, pozwala nam na swobodną pracę oraz terminowe wykonywanie zleceń. Nasi tłumacze posiadają naturalną biegłość w posługiwaniu się różnymi językami, dlatego nawet najbardziej skomplikowane tłumaczenia nie stanowią problemu. Tłumaczymy w sposób rzetelny i zrozumiały, nie wypaczamy pierwotnego sensu tekstu. To daje naszym klientom pewność komunikacji.

Czym się charakteryzują nasze tłumaczenia?

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenia, które wykonujemy, spełniały oczekiwania klientów. Nasze tłumaczenia charakteryzują się przede wszystkim dokładnością. Zawsze przekazujemy oryginalną treść, którą nadawca skierował do adresata. Tłumaczmy prosto, oddając tym samym oryginalny sens wypowiedzi. Stawiamy na terminowość. Nigdy nie spóźniamy się z realizacją powierzonych nam zadań. To stawia nas w bardzo pozytywnym świetle i sprawia, że klienci indywidualni oraz biznesowi chętnie z nami współpracują.

Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne: zwykłe i specjalistyczne. Zapewniamy najwyższą jakoś w przystępnej cenie, a także krótkie terminy realizacji.  Tłumaczymy teksty wszelkiego rodzaju - od tłumaczeń zwykłych tekstów do materiałów specjalistycznych. Na życzenie klienta możemy również dokonać korekty gotowego już tłumaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Świadczymy usługi w zakresie przekładów z języków:

 

języki obce

 

Cennik tłumaczeń Toruń

Tłumaczenia pisemne:

CENA (ZŁ)

POLSKI → OBCY

32,00

OBCY → POLSKI

30,00

POLSKI → OBCY expres

41,00 – 52,00

OBCY → POLSKI ekspres

39,00 – 50,00

POLSKI → OBCY specjalistyczne

44,00

OBCY → POLSKI specjalistyczne

42,00

 

CENA (ZŁ)

POLSKI → OBCY

46,00

OBCY → POLSKI

41,00

POLSKI → OBCY expres

58,00

OBCY → POLSKI ekspres

56,00

POLSKI → OBCY specjalistyczne

52,00

OBCY → POLSKI specjalistyczne

50,00

 

  • podane ceny są cenami netto, należy do nich doliczyć 23% podatku VAT
  • strona równa jest 1600 znaków ze spacjami tekstu docelowego
  • materiały do tłumaczenia mogą być dostarczane pocztą elektroniczną, na płycie CD lub w wersji papierowej
  • formy płatności: gotówką przy odbiorze lub przelewem na konto
  • termin realizacji jest ustalany indywidualnie z każdym Klientem (standardowo tłumaczenie zwykłe trwa: do 3 dni, expresowe:1 dzień)
  • oferujemy rabaty przy przekroczeniu sumy 2000 zł/rok

 

Tłumaczenia ustne Toruń:

Ceny tłumaczeń ustnych są ustalane indywidualnie i uzależnione od typu tłumaczenia, trybu i języka. Zapraszamy do złożenia zapytania.
 

ikona informacyjna

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz na 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

 
przerwa nie jest wskazana
Szkoła językowa dla dzieci Facebook

numer telefonu do szkoły angielskiegoE-mail do szkoły językowej