Direct English

Direct Method for English to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

podręcznik języka angielskiego

  
Nowoczesne podręczniki Direct Method for English oferują dodatkowo:

 •  przejrzysty układ podręcznika oraz dodatkowe elementy graficzne ułatwiające korzystanie z podręcznika,
 • aktualne i praktyczne słownictwo (w całym kursie teraz 3900 słów),
 • transkrypcję fonetyczną każdego nowego słowa,
 • ciekawe pytania w naturalnej, konwersacyjnej angielszczyźnie,
 • znacznie przystępniejszą gramatykę (oraz dodatkowe ćwiczenia),
 • uwzględnienie specyficznych potrzeb polskiego Słuchacza.

 

Direct Bussiness

Podręcznik do biznesu w konwencji metody bezpośredniej jest przeznaczony dla osób zainteresowanych zagadnieniami, takimi jak: promocja i reklama, marketing i zarządzanie, public relations, negocjacje, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja i konkurencyjność na rynku, struktury organizacyjne firm, strategia planowania oraz procesy podejmowania decyzji, finanse, terminologia bankowa, obsługa kredytów, akcje oraz wiele innych.

podręcznik biznesowy do nauki angielskiego

Podręczniki Direct Business to 4 części, poświęcone różnym zagadnieniom biznesowym:

 • Marketing & Management
 • Computers, Banking & Finances
 • Industry, Politics & Law
 • Communication in Everyday Life

Direct Business to ponad 750 nowych słówek i idiomów związanych z językiem zawodowym. Ze względu na zakres tematyki jest to kurs przeznaczony dla Słuchaczy powyżej poziomu intermediate. Ludzie związani z biznesem i chcący efektywnie uczestniczyć w rozmowach z partnerami zagranicznymi powinni mieć najpierw solidne podstawy języka ogólnego, a dopiero potem szlifować zakres słownictwa specjalistycznego.

 

Direct Inne Języki

Metoda Direct umożliwia nam również naukę innych języków w sposób bezpośredni, oparty na konwersacji. 3 WAY Dynamiczne Centrum Językowe oferuję szeroki wybór języków do nauki.

Español Directo to nowoczesne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

 Direktes Deutsch to nowoczesne podręczniki do nauki języka niemieckiego metodą bezpośrednią. Direktes Deutsch to zestaw pytań i odpowiedzi w sytuacjach komunikacyjnych. Pytania rozpisane są bardzo szczegółowo, tak, aby umożliwić słuchaczowi porozumienie w każdej sytuacji, niezależnie od poziomu trudności.

Italiano Metodo Diretto, Rapide Francais, Russkij nieposredstwiennyj mietod to zestawy autorskich podręczników do nauki języka włoskiego, francuskiego lub języka rosyjskiego, będący efektem wieloletnich doświadczeń naszych lektorów w pracy z grupą lub słuchaczami indywidualnymi.

podręcznik do języka francuskiegojęzyk hiszpański - podręcznik

Rosyjski - podręcznik do naukiPodręcznik do nauki języka niemieckiego


Direct Kids

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w podręcznikach przygotowanych specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej. Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, przez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe, wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

podręczniki angielskiego dla dzieci

 

Podręcznik podzielony na 7 części, odpowiednio do grupy wiekowej i zaawansowania: 

 • Direct Kids – First Touch of English

Książka dla najmłodszych w wieku 6–7 lat. To pierwsze spotkania z angielskim dzieci, które dopiero uczą się czytać i pisać. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.

 • Direct Kids 1, 2, 3, 4 – Enjoy your School Time

Podręczniki rozbudowują bazę aktywnie używanego słownictwa i wprowadzają więcej możliwości wypowiedzi przez nowe zagadnienia gramatyczne. Obok bogatego słownictwa z otaczającego ich świata dzieci uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.

 • Direct Kids 5, 6 – Becoming a Teenager

Kolejne etapy to dalsze rozwijanie słownictwa, umiejętności dyskutowania na różne tematy, a także poznawanie sposobów wyrażania i opisywania uczuć oraz emocji. Książki gruntownie utrwalają poznane na wcześniejszych etapach zagadnienia gramatyczne oraz wprowadzają nowe. Na tym etapie nauki dzieci potrafią już komunikować się i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.

 

informacja językowa

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

przerwa nie jest wskazana
Szkoła językowa dla dzieci Facebook

numer telefonu do szkoły angielskiegoE-mail do szkoły językowej