Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, przez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe, wprowadza dzieci i młodzież w świat języka angielskiego. Dzieci oraz młodzież szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się w obcym języku.

 

Cennik

KURS ILOŚĆ GODZIN SZCZEGÓŁY CENA KURSU
DIRECT KIDS – dzieci i młodzież
Tylko u nas zajęcia dla dzieci
4–6 lat metodą konwersacyjną
8 h po 35 min. 1 x 2 h w tygodniu 120 zł
osoba/m-c
DIRECT KIDS – dzieci i młodzież
Tylko u nas zajęcia dla dzieci
7–12 lat metodą konwersacyjną
8 h po 45 min. 1 x 2 h w tygodniu 120 zł
osoba/m-c
DIRECT KIDS – dzieci i młodzież
Zajęcia w szkole państwowej
8 h po 45 min. 1 x 2 h w tygodniu 120 zł
osoba/m-c

 

Zapraszamy na Bezpłatną Lekcję!
UMÓW SIĘ DZISIAJ: 793 600 610

 

W 3WAY Dynamicznym Centrum Językowym prowadzimy zajęcia dla dzieci metodą Direct Kids.

 

  • Prowadzimy zajęcia już dla dzieci od 6 roku życia. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.
  • Im starsze dziecko, tym bardziej rozbudowany jest program nauczania. Dzieci i młodzież rozwijają słownictwo i stosują nowe zagadnienia gramatyczne. Obok tematów dotyczących otaczającego ich świata dzieci oraz młodzież uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.
  • Na późniejszym etapie nauki dzieci oraz młodzież potrafią już się komunikować i poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.
  • Dodatkowo nasze zajęcia pomagają w przygotowaniu dzieci i młodzieży do sprawdzianu szóstoklasisty oraz do egzaminu gimnazjalnego.
  • Poza kursami w siedzibie szkoły prowadzimy również zajęcia dla dzieci w szkołach państwowych na terenie Torunia i okolic. Kursy te odbywają się przed lekcjami lub po nich, a dzieci mogą korzystać z naszych zajęć na miejscu, w szkole do której uczęszczają. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy kontakt.

 

informacja na temat nauki języka obcego w Toruniu

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz na 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

przerwa nie jest wskazana
Szkoła językowa Facebook

banner kontaktowy