fbpx

    Nauka języka
    włoskiego

    Włoskim, jako językiem urzędowym, posługuje się ponad 60 mln mieszkańców samych Włoch, Watykanu, San Marino czy nawet Szwajcarii. Mimo dużego znaczenia politycznego czy ekonomicznego innych języków, liczba osób uczących się włoskiego stale rośnie. Język ten, podobnie jak francuski, uważany jest za wyjątkowo melodyjny i piękny. Ponadto Włochy to kraj niezwykle bogaty kulturowo – włoska moda, malarstwo, architektura, a w szczególności kuchnia są znane na całym świecie.

    Język włoski jest stosunkowo łatwy w nauce, dlatego w naszym kraju stopniowo rośnie liczba osób uczących się go jako języka dodatkowego. Najchętniej wybierany jest przez osoby młode – licealistów i studentów. Na Polskim rynku pojawia się coraz więcej firm z włoskim kapitałem, dlatego też osoby znające język włoski to cenny nabytek dla pracodawców.

    Dynamiczne Centrum Językowe 3WAY posiada szeroką ofertę zajęć z języka włoskiego dla osób początkujących i zaawansowanych w każdym wieku. Nasze zajęcia odbywają się w grupach lub indywidualnie, głównie podczas roku szkolnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów prowadzimy także kursy wakacyjne. Nasi wykwalifikowani lektorzy podczas nauki kursantów korzystają głównie z nowoczesnej metody Direct, dzięki której każdy uczestnik kursu podszkoli przede wszystkim umiejętności komunikacyjne. Prowadzimy zarówno zajęcia ogólne jak i przygotowujące do egzaminów maturalnych. W swojej ofercie posiadamy także kursy języka włoskiego dla firm, podczas których nauczamy języka branżowego lub biznesowego.