Pytanie

Odpowiedź

Jaka jest cena kursu grupowego?

Za zajęcia płaci się miesięcznie, jest to koszt 224 zł za miesiąc.

Jaka jest cena za cały rok kursu grupowego?

Cena kursu za cały rok jest uzależniona od ilości m-cy,  w jakich kursant uczestniczy w zajęciach. Cena za jedną godzinę zajęć aż 50 minut to tylko 14 zł.

Cena a poziom znajomości języka obcego.

Cena jest ta sama dla wszystkich poziomów metody DIRECT i dla wszystkich języków.

Oo kiedy rozpoczynają się zajęcia?

Prowadzimy rekrutację otwartą, tzn. że w każdej chwili można przyjść i zapisać się do grupy, o ile liczba kursantów w danej grupie nie przekracza 9 osób.

Jakie są terminy zajęć?

Najczęściej zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy oraz we wtorki i czwartki od 17:00 do 18:50 lub od 19:00 do 20:50, ale możliwe są jeszcze inne kombinacje: poniedziałki i piątki lub środy i piątki od 17:00 do 18:50.

Ile czasu potrzebuję, aby przejść wszystkie poziomy Direct English?

Metoda składa się z 12 poziomów:
Poziom 1 – beginners
Poziom 2 – false beginners
Poziom 3 – elementary
Poziom 4 – pre intermediate
Poziomy 5–7 – intermediate
Poziomy 8–9 – upper intermediate
Poziomy 10–12 – pre FCE
Na niższych poziomach jeden stage realizuje się przez 2–3 miesiące, na wyższych ok. 4, czyli gdy rozpoczynamy naukę od poziomu 1 i kończymy na 12, zajmie to około 3,5 roku.

Jaki jest średni wiek w grupie?

Przeważnie są to osoby od 20 do 45 roku życia, ale oczywiście zdarzają się młodsi i starsi kursanci. Osoby od 14 roku życia mogą uczestniczyć już w zajęciach w grupie dorosłych.

Na jakiej zasadzie osoby są przydzielane do grup?

Kwalifikacja to 5-10 minutowa rozmowa z lektorem, który określa poziom znajomości języka. Kwalifikacje odbywają się od poniedziałku do czwartku o 16:50, 17:50, 18:50 i 19:50. Po kwalifikacji można wejść na bezpłatną lekcję pokazową, aby przekonać się jak wyglądają zajęcia.

Czy jest dużo dodatkowej pracy w domu?

Lektorzy nie zadają zadań domowych, ale chcących poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy na platformę  internetową www.directenglish.pl/online..

Czy mają państwo zajęcia dla dzieci?

Oczywiście. Zajęcia dla dzieci prowadzone są również metodą konwersacyjną. Lektor od pierwszych zajęć mówi do dzieci po angielsku, a dzieci uczą się mówić od razu pełnymi zdaniami (nie uczą się pojedynczych słów). Dodatkowo prowadzimy zajęcia w szkołach (podstawówkach, gimnazjach i liceach) zajęcia odbywają się zaraz po lekcjach, więc nie muszą Państwo przywozić dzieci do nas.

Czy organizują państwo również kursy dla firm?

Tak. Takie kursy mogą odbywać się albo w naszej szkole albo w siedzibie firmy. Ofertę przygotowujemy indywidualnie ponieważ zależy ona od częstotliwości zajęć, liczby osób, godzin zajęć, odległości. Po szczegóły zapraszamy tutaj.

 

info

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz na 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub zadzwoń: 793-600-610

przerwa nie jest wskazana
Szkoła językowa dla dzieci Facebook

numer telefonu do szkoły angielskiegoE-mail do szkoły językowej